Naukowcy Instytutu Włókiennictwa na antenie TVP3

Kategorie

Naukowcy Instytutu Włókiennictwa ponownie na antenie TVP3 W ramach cyklu reportaży „Łodzka Nauka”.

Image

W ramach cyklu reportaży „Łodzka Nauka” dr hab. Michał Puchalski, prof. uczelni, podzielił się wraz dr Radosławem Ślęzakiem z Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska rezultatami projektu Bioplastic Europe.

W pracach z zakresu oceny jakości, biodegradacji i starzenia bierze udział również dr hab. inż. Sławomir Sztajnowski, prof. uczelni.

W tym samym odcinku dr hab. Katarzyna Zimna, prof. uczelni natomiast opowiedziała o wyzwaniach jakie zostały zrealizowane w ramach projektu GreenTex , gdzie znaczący wkład w edukacje ekologiczną z użyciem nowoczesnych metod kształcenia ma nasza koleżanka dr Monika Malinowska -Olszowy, prof. uczleni.

Zobacz film: Najnowszy odcinek programu Łódzka nauka